» Ремонтные работы
25 0

Отличия премиального ремонта квартиры от "обычного"

Если ремонт делать, не обращая внимание на качество, то зачем его тогда делать? Главная задача премиум ремонта – сделать дом, квартиру или офис комфортными, уютными и гармоничными, когда одна деталь подчеркивает остальные.

201 0

Правила подвода электричества к частному дому

В настоящее время невозможно представить жизнь без электричества. Холодильник, телевизор, стиральная машина, чайник, фен и многое другое – приборы, которые выполняют определенные роли в жизнедеятельности человека.

569 0

Три совета по выбору проекта дома из бруса

Когда встает вопрос о строительстве собственного загородного дома, непременно возникает проблема выбора подходящего проекта. Поскольку, если к квартире человек может относиться как к временному прибежищу, которое можно продать, поменять на другой вариант или сделать перепланировку, то отношение к

265 0

3 найдієвіших способи закрити зазор між трубою димоходу і дахом

При будівництві будинку і виведенні димоходу майстер в 90% випадків зіткнеться з такою проблемою, як щілину між дахом і трубою. Погана герметичність призводить до протікання даху і руйнування окремих її частин. Необхідно монтувати зазор так, щоб волога не потрапляла під покрівлю. У цій статті

74 0

Национальные особенности ремонта квартиры

Рано или поздно, наступает момент истины и приходится заниматься ремонтом квартиры. Главной задачей становится окончание ремонта в обозримые сроки, чтобы квартира не стала на столетия стихийным бедствием. Задача сложная, но вполне посильная, если использовать услуги профессионалов.

523 0

Як клеїти шпалери на гіпсокартон

Обклеювання шпалерами - найбільш популярний вид обробки стін. Приклеїти шпалери можна легко і швидко, процес цей відносно нескладний і не потребує якихось спеціальних навичок або високої кваліфікації майстра, але таке покриття пред'являє досить високі вимоги до якості поверхні.

1 090 0

Як клеїти флізелінові шпалери

Флізелінові шпалери це прекрасний оздоблювальний матеріал, який припаде до смаку найвибаливішому покупцю. Потовщена структура флізелінових шпалер ідеально маскує дрібні дефекти стін. Тому, вони не вимагають попередньої ретельної підготовки і створення ідеально гладкої поверхні стін.

1 655 0

Як клеїти шпалери з візерунком

Питання, як клеїти шпалери з малюнком, актуальне і цікаве, адже шпалери з стали популярні давно, і не втрачають свої лідерські позиції, а особливо шпалери з малюнком активно входять в інтер'єрну моду. Їх використовують самостійно чи в поєднанні з однотонними матеріалами.

1 837 0

Як клеїти шпалери на стелю

Красива і рівна стеля, створена за допомогою сучасних шпалер, подобається багатьом. Але ось як клеїти шпалери на стелю правильно знають не всі. Хоча особливих складнощів в цьому процесі немає, головне знати послідовність дій і деякі будівельні секрети.